About

DSC00111

Mire-se-erdhet ne Blogun tim…
Nje Blog me te cilin dua te ndaj me ju, mendimet, keshillat, kritikat dhe informacionet rreth gjithckaje qe karakterizon te bukuren. Duke lexuar shume blogje ne Anglisht, u frymezova te krijoja nje Blog ne Shqip pasi nuk eshte se ka shume te tille. Ne rreshtat e ketij Blogu do gjeni gjithcka rreth tendencave me te fundit te Modes, Make-Up, Trends, Fashion, Celebrity News, Red Carpet, Vip-at Shqipetar dhe te Huaj etj etj.

Curls N Roses, citon gjithcka……….Lexim te kendshem dhe mos harroni nese keni ndonje pyetje, ju lutem komentoni me poshte

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s